| BellaCullen14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Skrillex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate am avut ocazia sa ascult doar 2 melodii de la ei.
Mi-au placut, mai ales din cauza videoclipului, au idei bune care reflecta problemele din ziua de astazi. Eu cred ca apeleaza la ascultatori prin muzica si la constiinta prin videoclip.
Ii apreciez.

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Un lătrău infect ce scoate niște zgomote infernale pe care are tupeul să le numească muzică.

| Latinmoon a răspuns:

Trebuie tuns!hee hee

| Vans a răspuns:

Veveriţă rasă pe juma de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca-i un cacanar de top in prostitutia muzicala.

| Nanami利 a răspuns:

Imi place.Chiar zilele astea ma gandeam la el, pentru ca imi place melodia Cinemahee hee

| MissDevilish666 a răspuns:

Nu am rezistat să ascult o melodie de la el mai mult de 1O secunde.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

In caz ca faci vreun referat despre el, paranteza (altfel nu imi justific intrebarea ta), ba e un baiat bun, a reusit sa faca bani de pe la 17-18 ani asa ca jos palaria!

| Ak99 a răspuns:

E foarte tare happy