| friday a întrebat:

Ce parere aveti despre genul asta de fete care fac reclama la site-urile cu haine?
http://www.fashion1.ro/products/Sapca-%252d-Purple-Strip es.html
http://www.fashion1.ro/products/Rochie-%252d-Royal-Print -Black.html
(Mariti va rog fotografia)

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Sunt pitssi, e data cu o groaza de spaclu pe fata..., iar poza nu e editata.
funda?big grin

5 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Intr`un fel sunt false, deoarece toate pozele sunt bine trucate, nimeni nu poate fi atat de perfect!
E adevarat, au corpul frumos, sunt dragute insa nu atat de perfecte precum apar acolo!

Parerea mea e ca isi folosesc frumusetzea in scopuri bune insa nu stiu daca s`au gandit ce`o sa faca mai tarziu deoarece frumusetzea trece!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete normnale, mai norocoase decat cele normale pentru ca au avut ocazia sa fie un fel de submodel... ce e cu ele? thinking
nimic, dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pitssi, vexi tot timpul din astea pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa e de o "pitziponcime" rararolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz, sunt pitzzti, tot timpul vezi din astea pe strada.