| Georgianaax a întrebat:

CE parere aveti despre imprimeul leopard?

7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Imi place, este f dragut dar purtat cu masura. Nu toate hainele cu imprimeu leopard sau bluza cu imprimeu leopard si pantaloni roz pentru ca vei fi catalogata drept pitipoanca. Purtat cu masura arata bine. Chiar am vazut niste bluzite foarte frumushele :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AnaMariaRo a răspuns:

Este foarte la moda happy

| Kenny a răspuns:

I love it love struck
Imi place cam orice cu imprimeu de leopard in diferite culori, dar urasc cand unele fetele nu stiu sa foloseasca hainele/accesoriile cu imprimeu d'asta asa cum trebuie si arata ca niste pitsipoance. Defapt...numa pitsipoancele fac asta

| Dixygirl a răspuns:

Daca asortezi bine accesoriile sau hainele in imprimeuri de leopard, nu ai cum sa nu ai parte de o tinuta perfecta si sa nu impresionezi oriunde ai merge.

Cel mai important atunci cand porti accesorii sau haine cu imprimeu de leopard este sa nu exagerezi, pentru a nu avea parte de o tinuta penibila, in loc de una demna de invidiat.

Poti opta, de exemplu, pentru un look "edgy" cu un tricou cu animal print, o geaca de piele pe deasupra si sandale inalte cu platforma.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Fundiţă?happy

| LaadyH a răspuns:

Mie imi placebatting eyelashes

| TudoooriiitaaaxD a răspuns:

Hmmmthinking stiu ca moda imprimeului leopard dateaza inca de mult.Am vazut ca in afara se poarta foarte mult si vine bine dar la noi in Romania,daca ai o haina asa, esti imediat considerata pitipoanca.
Insa eu cred ca este destul de ok si daca stii sa il asortezi sau sa ai caracterul necesar pentru a-l purta, vine bine.

| PinkieGirl a răspuns:

Depinde de formele fetei care poarta imprimeul de leopard.Mie imi place chiar foarte mult. Daca esti mai subtirica, MERITA sa porti imprimeul. Daca esti mai plinuta...nu prea merge!