| anonim_4396 a întrebat:

Ghetele Nike animal print gen leopard etc sunt pe toate siteurile pentru dama, asa scrie, mie imi plac mult si as vrea sa stiu daca se poarta si la barbati? Sau o sa arat urat cu ghete leopard albe cu roz sau portocaliu, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Daca tie iti plac, asta conteaza.Eu am vazut fotbalisti, actori si cantareti cu astfel de ghete si toata lumea a spus ca sunt foarte cool.Nu vad de ce nu ai putea sa porti daca gasesti marimea ta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati barbati ai vazut tu imbracati sau incaltati in leopard? care sa nu fie gay sau transexuali

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

In primul rand trebuie sa te gandesti ca, daca tie iti plac asta e ceea ce conteaza.
Iar in al doilea rand cred ca porti ce iti place tie nu altora.

Succes,