| mariposa azul a întrebat:

Ce parere aveti despre Inna si cintecele ei?

Răspuns Câştigător
| Nelutsa a răspuns:

Poi inna e frumoasa si canta frumos...http://www.innaofficial.com/

9 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Inna e o fata ok atata timp cat nu incearca sa se exprime in engleza laughing)
Nu sunt fana ei, cum nu sunt fana niciunei vedete daca stau sa ma gandesc, insa cantecele ei sunt frumusele(pacat ca seamana destul de mult intre ele) si au prins foarte repede la public, dat fiind faptul ca sunt fredonate si peste hotare. Imi place ca e sincera si nu incearca sa para altceva decat este, sau cel putin impresia asta mi-a creat-o mie (desi recunosc, nu am stat s-o studiez, ci intamplator am ascultat un interviu cu ea. In general nu ma intereseaza viata personala a vedetelor si detest revistele de scandal)
Ii doresc mult succes in cariera si sper sa reuseasca macar putin sa scoata tarisoara noastra in evidentahee hee

| IrinaAndreea a răspuns:

Imi place cum canta, chiar daca suna cam toate melodiile la fel + ca mi se pare frumoasa. big grin

| Floreenofficial a răspuns:

Pai sunt pentru oameni fericiti care stiu sa se distreze.nu am auzit oameni care sufera de depresie sa asculte inna.

| m77 a răspuns:

Cantecele ei sunt perfecte pentru publicul care il tinteste. insa... daca o auzi vorbind, realizezi ca nu e destul sa ai melodii in topuri. sau nu o duce capul, sau nu si-a exersat destul mintea!

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Inna avand in vedere ca toate piesle ei seamana.sa fiu sincera e singura care a juns peste hotare si cei de afara o admira si o apaluda pentru munca ce o depunde insa noi nu stim sa apreciem nici atat, noi doar.comentam si comentam.

| TheDevilIsHere a răspuns:

Nu sunt fana, sincer! Dar o respect! Adica nu asc muzicaa ei dar in asa scurt timp a ajuns sa fie cel mai bine platit artist din Romania si are atatzia fanii pe care i-a dobandit in asa scurt timptongue! Dar fiecare cu parerea lui!

| purpleice a răspuns:

Pai e ok cred, nu ascult genul de muzica pe care il canta, arata bine si e draguta, o admir pentru faptul ca a ajuns faimoasa in europa dar cred ca ar trebui sa mai invete engleza ca nu prea se descurca, talent nu stiu cat are fiindca, ca sa canti muzica house nu iti trebuie mare voce deci...nu stiu poate are, in fine fiecare cu parerea lui.

| mickeye a răspuns:

Inna e o panaramă, iar cântecele ei sunt de rahat. Dacă ai un IQ mare, nu are cum să-ți placă Inna.
În plus, e fițoasă și arată ca o pițipoancă.
O detest.

| alwaysStyles a răspuns:

Cine e ynna