| Kat123456 a întrebat:

Ce parere aveti despre inna?

11 răspunsuri:
| mih5a a răspuns:

E de-a noastra.Canta destul de bine dupa parerea mea.(:

| Akira a răspuns:

Pitzipoanca care nu stie sa lege doua vorbe in engleza

| Deeaa a răspuns:

O iiubesc. Stiai ca a castigat doua premii doi ani la and? Oricum, o ador. Tu ce parere ai depsre ea?

| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu ascult inna deci, nu am nicio parere despre eahappy

| Allyţu a răspuns:

Sunt de aceeasi parere Giulia laughing

| LLLLLLLL a răspuns:

Mie nu-mi place happy

| AG a răspuns:

[Acum voi primit o groaza de stupiduri daaaar eu imi spun punctul de vedere]

Mi se pare ceva... ce mai bine nu era. Nu imi place Inna deloc, nici cum arata, nici stilul sau vestimentar si vocea.imi da dureri de cap. Inna incearca doar sa fie in trend, dar nu prea ii reuseste, parerea mea. Vocea sa e foarte enervanta si pitigaiata, nu face altceva decat sa tipe, si nici macar nu o face bine.

| Andreeaaaaaa a răspuns:

O ador pe inna imi place f mult si chiar are voceee!big grin

| noname_9826 a răspuns:

Mult noroc, putin talent!

| Effy12 a răspuns:

Mi se pare ca nu are voce canta foarte pitigaiat.Este o paparuda care sa lansat pe piata muzicii nu stiu cum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fata de treaba, dar e pacat ca are o engleza de balta... happy