| andra16 a întrebat:

Ce parere aveti de inna?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Uite, vezi. Ti-am zis eu. N-am cum sa nu fac misto.Deci pur si simplu nu ma lasa inima sa nu imi afisez profundul dispret fata de tot ce inseamna industria romaneasca basita cu artisti gen DeepCentral, Deep & White, Inna, Andreea Balan
Un "artist" care nu e in stare sa isi cante propriile melodii nu isi merita titlul, banii, fanii
Uita-te la Voltaj.Doua ore de la 22 pana la miezul noptii au cantat live.Respect

| clauss a răspuns:

Mie unul imi place, nu stiu cum canta live, dar daca ai da prin ciur toate,, vedetele,, si le ai pune sa cante live nu stiu daca ar ramane 10% pe scena, cel putin inna e frumoasa si se vinde

| Rukhsandra a răspuns:

Sincer nu sunt fana Inna - e cam prostuta
Si are dreptate @Onutzu

| Ana a răspuns:

Are melodii frumoase, are voce... cam atat

| Meryem027 a răspuns:

Mie-mi place de ea. A ajuns celebra pe munca ei, nu pe munca altcuiva... Poate ca nu perfecta, dar a ajuns in afara? O iubeste lumea? Ei bine, da...Si ar trebui sa fim mandrii de ea pentru ca e romanca de-a noastra!

| MICHAel a răspuns:

Nu i s-a urcat inca celebritatea la cap dar o admir foarte putin pentru ca nu a fost ajutata de nimeni sa devina celebra
ESTE ok

| Scriiitoare a răspuns:

In primul rand ai auzit-o cum canta live? varza...si aici chiar nu glumesc, in al doilea rand e foarte mica de inaltime, dar totusi imi plac cantecele:d Nu e urata, dar mie mi de pare antipatica