| Em_4523 a întrebat:

Ce parere aveti despre lentilele de contact pentru vedere si colorate.Si cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Sunt destul de scumpe.Depinde si de unde le iei si de la ce firma sunt.Eu sincer nu-ti recomand.Nu am purtat niciodata si nici nu vreau, insa mi se par incomode.

| JustMe a răspuns:

Eu port pentru vedere si nu ma deranjeaza deloc.Pentru mine sunt foarte comode, dar acum depinde de ochiul fiecaruia. Eu le am de la Bausch and Lomb si sunt vreo 3-4 milioane pe 6-7-8 luni(primesti 6 perechi si pe fiecare o porti 1-2 luni).
App, nu sunt sigura ca sunt 3-4 millaughing