| Elizu a întrebat:

Ce parere aveti despre lotiunea autobronzanta pentru fata si corp de la Avon? Dupa cate aplicari se vad rezultatele?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Nu e bună. Stai la soare și gata.
Nu da banii degeaba.

| delia5609 a răspuns:

Incearca timp de o saptamana si atunci vei sti exact.Nu toti avem pielea la fel.La tine poate avea efect, iar la altii nu.Depinde

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Mi-am luat si eu dar nu este buna happy Mai bine stai la soare decat sa o iei si sa nu fi multumita :*

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Produsele de la Avon nu dau intodeauna rezultatele dorite, cred ca doua sau trei produse din tot catalogul sunt cat de cat de calitate...
Ai grija pe ce dai bani happy