| Emeraude a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de lotiunea autobronzanta (nu cea care se aplica inainte de expunerea la soare) din gama Sun+ de la Avon? Eu am folosit in trecut Dove Summer Glow si am ramas total dezamagita. Acum mi-am comandat-o pe aceasta si vreau sa stiu daca e buna de ceva.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| lays a răspuns:

Eu am avut pete de la ea.desi facusem gomaj, hidratare, etc.toti pasii aia necesaribig grin e de proasta calitate.in schimb am avut de la garnier una cu ambalajul auriu care a fost foarte buna.si avea un miros de-mi venea sa ma manancbig grin