| AniCasi a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Rowenta? As dori sa imi achizitionez noua placa Rowenta Respectissim Liss. Am avut uscator de par de la aceasta marca si dupa un an de folosire mi s-a ars. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am un ondulator de 4 ani si incă merge fără nicio problemă, depinde si cum le nimereşti

| AngelOnEarth a răspuns:

Eu nu am niciun produs marca Rowenta, dar stiu ca sunt bune si daca e sa ne luam si dupa pret... Dar depinde mult de tipul de produs pe care il achizitionezi, de cum il ingrijesti si de cum il nimeresti, cum spunea cineva mai sus.

| alinbogdann a răspuns:

Parere foarte proasta.si eu am avut uscator si dupa 3 luni s-a dus.