| Ayna a întrebat:

Ce parere aveti despre masca de par SYOSS?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am incercat si eu si e chiar foarte buna. face parul moale si matasos,stralucitor, fara aspect gras, fara matreata.in general produsele de par syoss sunt bune, nu ca panaramele de la avon.tot produse bune au si l`oreal paris... sper ca te-am ajutat... funda?:X

2 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

O consider cea mai buna. happy Adica toate produsele Syoss mi se par de buna calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum e, dar eu prefer mastile naturale, iar cea cu ulei de masline e foarte buna! mai pun si ulei de ricin, galbenus de ou, vitamina a si vitamina e... daca nu o fi asta mai buna decat aia...big grin plus ca poate syoss iti face parul mai moale, da asta nu inseamna ca parul moale e si "hranit"