| BombonicaXD a întrebat:

Ce parere aveti despre masca exfolianta cu arbore de ceai si castravete Naturals de la Avon? Chiar face ce promite (purifica pielea)? Ajuta ce ceva la disparitia cosurilor, punctelor negre, rosetii, sebumului, etc? Merita banii? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am si masca asta si gelul de curatare cu lotiune tonica tot din gama asta.Este buna masca dar trebuie sa mazezi pielea ca sa-ti curete calumea fata si nu e de ajuns sa o folosesti doar pe asta, trebuie sa-ti curati tenul de 2 ori pe zi cu gel de curatare si lotiune tonica. Daca respecti pasii astia, vei avea un ten luminos, curat si reduce si din sebum.
Tenul trebuie ingrijit in fiecare zi, mai ales cel gras.

| BombonicaXD explică (pentru Bondarel99):

Si ajuta cu ceva la disparitia cosurilor, porilor dilatati, petelor, etc?

| Bondarel99 a răspuns (pentru BombonicaXD):

Ajuta,dar trebuie sa le folosesti in permanenta.Asta este de fapt rutina de ingrijire a tenului gras pe care trebuie sa o respecti daca vrei sa previi si sa scapi de aceste probleme.