| Barbiie a întrebat:

Ce parere aveti despre mine. [uitati`va la poza mea]. credeti ca e rau sa fi blonda? sad. nu stiu ce sa fac, mi-ar sta bine bruneta sau e ok asa? happy
astept pareri. fundoi :*

Răspuns Câştigător
| Jadeite a răspuns:

Categoric blonda., nu trebuie sa schimbi nimic big grin un argument in plus: melodia lui Bruno Mars - Just the way you are tongue

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Semeni cu Bianca Drăguşanu!

Apache
| Apache a răspuns:

Te superi pe mine daca iti spun ca arati ca o pitipoanca?
. chiar daca te superi.tot nu-mi pasa!

| Saya_1767 a răspuns:

Esti foarte frumoasa, iti sta bine asa.
Bruneta sa nu te faci, castaniu daca vrei dar nu negrul acelahappy

| Simona a răspuns:

Esti foarte simpatica!
sa nu te vopsesti!

:*

| Candice a răspuns:

Iti sta bine blonda :D si pe www.cocalari.com
Succes.

| MyLife a răspuns:

Iti sta foarte bine asa...si esti ft. frumushika,,kisskisskisssi nu e rau deloc sa fii blonda din contra...

| Barbiie explică:

Cui ii se pare ca sunt "pitipoanca" sau mai stiu eu cum sa nu`si piarda timpu` comentandwinking. oh go on

| KiSsRoSsE a răspuns:

Arati foarte ok dar uite un sfat:
nu te lua dupa altii fa asa cum vrei tu.pana la urma e parul tau.si iti mai dau un sfAT:
nu te face bruneta pentru ca atunci cand iti vor creste radacinile se va vedea contrastul prea mare

| cryssa a răspuns:

Da, iti sta bine asa
sa nu te vopsesti altfelwinking

| andrei_4094 a răspuns:

Iti sta bine blonda.
Cati ani ziceai ca ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca arati extraordinar si nu e nevoia sa te vopsesti nu e raw sa fii blonda dar da ti-ar sta bine si brunetabig grin! fundita?batting eyelasheshee hee

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Ti-ar place sa fi tu aia din poza! tongue

| cory_2593 a răspuns:

Esti foarte bine asa, esti foarte frumoasa, nu ai nevoie de nici un fel de schimbare:d

| Carla_2656 a răspuns:

Persoane rautacioase sunt peste tot:-J tie iti sta foarte bine asa.serios,esti foarte draguta si nu mi se pare ca esti pitipoanca chiar deloc. esti frumoasa. nu trebuie sa schimbi nimic la tine:*:*e superb si parul tau

| Melanyutza a răspuns:

Estisuper'dragutsa asa...nu tine cont de parerea altora[NU, nu e rau s fii blonda]uh faci parte din cat blondelor frumoase... pooop funda?:X:X:X

| IAE98 a răspuns:

Mie mi se pare foarte Ok dar daca tu doresti sa te faci bruneta e alegerea ta...incerkrea moarte n-are :d