| dulcica_6275 a întrebat:

Fetelor vreau sa ma vopsesc bruneta dar nu stiu daca imi sta bine. voi ce parere aveti? cea din poza sunt eu

Răspuns Câştigător
| oany a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine si bruneta.De ce sa nu incerci? O viata avem si e bine sa incercam cat mai multe.

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu ti-ar sta bine pentru ca ai tenul foarte deschis iar venind in contrast cu negrul il vei deschide si mai mult si-atunci vei parea foarte in varsta, daca vrei sa il inchizi fa-ti un ciocolatiu ca al meu.

| anad a răspuns:

Culorile inchise te arata uneori mai in varsta. Cred ca ti-ar sta bine cu parul si mai blond decat il ai.

| LifTwist a răspuns:

Negru.

| mispis a răspuns:

Incearca un roscat. Te-ar prinde foarte bine, parerea meahee hee

| Alien a răspuns:

Fa cum vrei, esti urata oricum!

| Ich a răspuns:

Votez pentru NU

| MEMO a răspuns:

Io unu zic ca iti sta mai bine bruneta happy.
winking

| Dexteo a răspuns:

Parerea mea e sa ramai asawinking

| Adynutza_4417 a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine>big grin