| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul parfum de la avon ultra sexy, e placut? merita cumparat?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, e plăcut, merită, mai ales că acum este o ofertă specială.
Dacă achiziţionezi două la preţul de 100 de lei ţinând cont că e 50 unul, îl primeşti pe al III-lea gratis!
Baftă!

| mona a răspuns:

Are un miros placut dar nu mi se pare sa persiste prea mult

| AikkoxD a răspuns:

Nu persistă. Ţine cam 3-4 ore. Păcat de el că miroase plăcut. Se consumă repede.

| Crissu3005 a răspuns:

Mie nu imi prea place, dar aici cred ca este destul de important si ce gust are fiecare

| AlexandraPrincess a răspuns:

Este placut parfumul, merita! Dar are un mic defect; din pacate nu tine mult doar cateva ore(2-3)!winking