| LyaLiana a întrebat:

Ce parere aveti despre numele Liana?
Astep parerile voastre...
Cel mai bun raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Buna! Liana este un nume deosebit. Daca voi avea o fata, sigur voi vrea sa ii pun numele acesta. Este special pentru ca nu este unicul "Liliana". Nu stiu ce sa spun, ar trebui sa te bucuri pentru ca ai fost inzestrata cu asa un nume minunat si unic. Sper ca asta ai vrut sa auzi...big grin

10 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Este dragutwinking

| DeEAஐ a răspuns:

E frumos, suna asa aaa...nume de fata finutalove struckmie asta imi inspira!happydar nici nu o sa exagerez si sa spun ca sigur pe fimea o sa o cheme Liana!laughingsuneti penibile!laughing

| shnako a răspuns:

Asta e o liana: http://earth.leeds.ac.uk/ebi/images/gallery/gallery1-general/liana.jpg

Cum sa-ti bati joc de copilul tau in asa hal?

| shtephan a răspuns:

Liana este un nume frumos. Vine din lat. - de la "lilium", cuvant latin insemnand "crin". Saru'mana.

| shainitainii a răspuns:

Unii ar face misto de acest nume, dar mie imi place. love struck
Mai ales pentru ca vine intr'un fel de la Liliana. happy

| Maria002 a răspuns:

Sallz mie imi place numele E super sigur daca o sa am fetita o s-o cheme Liana e un nume rar si frumy:X:X

| asdfghjklasd a răspuns:

E un nume urat! mie nu`mi place.

| LyaLiana explică:

Scuzati-ma am vrut sa spun Astept* big grin

| Daaax3 a răspuns:

Mie mi se pare un pic mai special...de la numele Liana vine si Diana cred. Oricum e foarte frumos:X as fi vrut sa-l am...straight face

| Nelly96 a răspuns:

Poii mie chiar imi placebatting eyelashes