| LyaLiana a întrebat:

Ce parere aveti despre Jasmine Villegas, Justin Bieber, Jessica Jarrell, Miley Cyrus etc?
astep parerile voastre big grin happy :X

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

@EvaEve97 imi pare rau sa iti zic, dar voi toti de fapt cand auziti de justin bieber va ganditi la piesa baby, unde oricine poate spune ca are voce de fata in melodia aia.Dar nu ca sunt eu fan si ii iau apararea, dar vocea lui acum la 17 ani este groasa fata de atunci cand a scos baby puteti sa il ascultati la melodii noi, lasa-ti baby.
Jasmine v o ador, jessia jarrell e.asa si asa. miley e draguta

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Jasmine Villegas -Nu-mi pasa de ea.
Justin Bieber - stii cum se zice. " e viata mea"! laughing
Jessica Jarrell - O ador! OMG
Miley Cyrus - O iubesc!

| sweetlollypop a răspuns:

Jasmine Villegas - Hmmm... sa zicem... dap
Justin Bieber- Tampit, Idiot, cretin, prost, handicapat as avea multe de spus...
Jessica Jarrel - misto...
Miley Cyrus -vaca, proasta, drogata etc.

| sweettyyyy a răspuns:

Jasmine Villegas nu am nimic cu ea.
Justin Bieber il adOrlove strucklove strucklove struck
Jessica Jarrell, la fel, nu am nimic cu ea.
Miley e o drogata!

| PunkLollipop98 a răspuns:

De Jasmine Villegas si Jessica Jarrel nu am auzit niciodata.laughingbig grin
Justin Bieber e cel mai naspa cantaret din cate am vazut.Are voce de fata, e un prefacut si un fitos.Se da in spectacol mereu. Face acte de caritate doar ca sa mai castige 2 fani. Sper sa moara!
Miley Cyrus e artista mea preferata.Are o voce superba, e frumusica, are talent.Si nu e drogata cum ziceti. Daca a luat droguri o singura data nu o poti defini drogata.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

De Jasmine Villegas n-am nimic de spus, dar despre Justin Bieber am de spus o groaza, dar nu imi permite timpul sa scriu atat.In primul rand: are 16, aproape 17 ani si inca nu a atins pubertatea.adica si eu pot sa cant ca el si am 14 ani adica.straight face
cam asta a fost.Imi pare rau ca nu mi-ai putut asculta parerea pana la capat, dar acesta este un mic rezumat "de ce il urasc pe jb"winking

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

@It'sAShawtyRightHere parerea asta am avut-o in ianuarie, dupa cum poti vedea.eu care eram fan d-ala infocat anti-bieber am ascultat noua lui melodie Pray si chiar suna misto :X
nu sunt fan infocat, dar pot recunoaste o mel de buna calitate. succes in continuarewinking

| luludb a răspuns:

Poi Justin Bieber e un pedofil de 51 de ani.Miley Cyrus e superba.imi place cum canta si cum isi interpreteaza rolurile in filmee,,, de ceilati nu zic nk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Jasmine Villegas, nu prea o simpatizez, pe justin il urasc, pe jessica nu o cunosc, si Miley... ea e simpaticalaughing

| mierealexa11 a răspuns:

Foarte buna sunt fanul lor