| ilink1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre asa-zisul inel al puritatii...astept parerile voastre... cea mai interesanta primeste funda!

2 răspunsuri:
| theprettyreckeless a răspuns:

Eu stiu ca acest inel il poarta cei ce doresc sa ramana virgini pana la casatorie. asa am auzit. in cazul asta nu as avea nimic impotriva lor, doar ca nu as prea folosi acest inelthinking daca ziua nuntii nu va veni pentru unii atunci ei ce vor face?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm! nici nu stiu cam ce semnifica cu adevarat, dar am vazut prin articole din ziare, reviste ca unele vedete au acest inel al puritatii, adica sa nu faca nimic "rau".happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy
nu pot sa-ti explic ce inteleg eu prin astahappyhappyhappy