| blairelovesmusic a întrebat:

Ce parere aveti despre obiectele din/cu efect de piele de sarpe? Merita ele cumparate?

Răspuns Câştigător
| Gigi777 a răspuns:

Probabil sunt scumpe, poti cumpara paine cu banii aceia. Probabil stii ca sunt masacrati pentru confectionarea acestor obiecte ceea ce nu este bine daca iubesti serpii si esti fanul lor numarul unu. Gasesti obiecte de imbracaminte de calitate din bumbac, lana, samd.

3 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu pielea naturala.
Modelul de piele de sarpe mi se pare demodat. Deci din cele 2 motive mentionate sunt de parere ca nu merita cumparate.

| Anuket a răspuns:

Am niște papuci superbi și o bluză cu imprimeu de șarpe minunată. Astea au meritat să le cumpăr.

| Anuket a răspuns:

Și de ce mă rog mi-ai considerat răspunsul eronat și amuzant? Era strict părearea mea și am răspuns serios, mie îmi plac hainele pe care le am. Dacă nu vrei opinii diferite nu mai pune întrebări, ci spune-ți tu punctul de vedere.