| ioana_6413 a întrebat:

Ce părere aveţi despre ochelarii de soare de la Avon? Sunt de calitate, au protecţie bună (dat fiind că am destule probleme cu ochii încât să mai capăt încă una de la radiaţiile soarelui), nu se rup sau mai ştiu eu ce?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Nu stiu ce protectie au, ca sa fii sigura ca au protectie solara si sunt de calitate mergi intr-o optica medicala, in general cei mai ieftini sunt in jur de 100 lei.
Cumpara-ti ceva de calitate, pentru ca toate prostiile astea de 30-40 lei nu au nici un fel de protectie si distrug ochii.

4 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Da sia luat si o prietena si ea e multumita

| crazygirlyo a răspuns:

Mama si. a cumparat de curand de la avon niste ochelari de soare si avand in vedere ca ii poarta zilnic aproape de vreo 2-3 saptamani, da chiar sunt foarte buni. i.am probat si eu si par destul de rezistenti deci iti recomand sa iti cumperi pentru ca se merita! fundita?batting eyelashes

| ioana_6413 explică:

Haha, şi eu vreau să-mi iau Milly laughing

| Andru_6890 a răspuns:

Am si eu ochelarii Milly.
Sunt super buni dar as prefera sa aiba mai multe modele...modelele de acum mi se par cam uratelehappy