| georgi18 a întrebat:

Ce parere aveti despre ondulatorul de la Remington Ci95? As dori sa il achizitionez dar nu sunt sigura daca este bun, simplu fapt ca este de la remington nu prea ma convinge ca este bun.cateva pareri despre el m-ar putea ajuta. daca il aveti se foloseste usor?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

REmington e o firma supet buna. Am 2 placi de par de la ei si un ondulator si sunt foarte multumita de ele. Am o varietate mare de produse de la Remington si nu cred sa imi fi facut vreodata vreo problema. Eu zic sa comanzi cu incredere.

| Andreea14Bianca a răspuns:

In general toate produsele de la Remington sunt bune. Poti sa il iei linistita. Eu am o placa de par de aceeasi firma si este foarte buna happy

| Abstract123456 a răspuns:

Este foarte bun...si-a luat prietena mea acum 3 saptamani si este foarte multumita de el.ia-l cu increderehappy

| ramonavraji a răspuns:

Remington pentru mine exista din 2005 sunt la a 2 placa asta pentru ca stau prost la capitolul grija fata de lucrurile mele si la primul ondulator pot sa iti spun ca sunt fffffffffffffff multumita de el