| anku_4913 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Christian Lacroix noir de la Avon? Ce parfum "for him" preferati de la Avon? As vrea si pareri de la baietihappy [vreau sa fac un cadou big grin]

Răspuns Câştigător
| barolly a răspuns:

Pai eu folosesc Black Suede Touch, iti spun ca miroase fff frumos, Unscripted este pe primul loc in lista mea de parfumuri, si dupa Black Suede Touch, Full Speed, MIDNIGHT, Jet Homme, iar Individual Blue este prea simplu,

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

U by Ungaro e fain. Parfumul Christian Laxroix noir nu stiu cum e dar am auzit de la prieteni ca e dragut.

| Munchkin a răspuns:

Dap, Full Speed. Cea mai bună alegere. happy Asta i-am cumpărat şi eu iubitului meu de Crăciun...parfumul ăla miroase pur şi simplu fantastic =pe~

Răspuns utilizator avertizat
| 31957319 a răspuns:

Cred ca De Marco ar fi alegerea buna.

Răspuns utilizator avertizat
| anku_4913 explică:

Apa de parfum, nu parfum big grin

| Cryssy a răspuns:

Eu prefer Full Speed. Este un parfum care miroase super. Pe asta il foloseste iubitul meu.big grin love struck

| jizabell a răspuns:

Mai degraba parfumul ala verde de la christian lacroix pentru barbati:X:XX:e favoritul meu.sau daca nu full speed, sau black suede touch.happy

| dorinaugustin a răspuns:

Acest parfum nu este preferatul meu.are un miros prea intepator. ostentativ daca pot spune asa si nu face decat "fata" celui care-l foloseste; eu unul prefer de obicei "Black suede touch". asta ca al doilea raspuns.

| ciumpalaku a răspuns:

De ce vrei doar de la Avon?
Iti recomand "Tolsom" de la Amway

| natalya a răspuns:

Mie si iubitului meu ne plac full speed si blue.sunt minunate.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ia parfumuri de la oriflame sunt mai bune, de la avon black suede touch si leather, iar de la oriflame giordani men si demarco(e preferatu meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La barbati Full Speed... e foarte bun si la un pret convenabil ...in general nu prea imi plac parfumurile pentru femei de la Avon.