| deyoo a întrebat:

Christian Lacroix Absynthe pentru el?
Ce parere aveti despre acest parfun de la Avon? Cum miroase? As vrea sa il cumpar prietenului meu de ziua lui? Va rog sa ma ajutati

7 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Da totusi dc deviem de la raspuns/intrebare? atat timp cat ea a intrebat cum miroase acest parfum noi ar trebui sa ii spunem cum sau daca nu stim nu`i mai spunem nimic. este alegerea ei sa ia ce vrea, nu-s ane apucam noi acum sa-i dam informatii despre alte parfumuri ce nu o intereseaza. Acum revenind la subiect si eu caut acelasi raspuns,m-am mai interesat pe net si spune ca are un amestec puternic de frunze de busuioc,piper negru,boabe mici de cereale, lamai Kaffir. sincer la ce am vazut aici, am ramas in dubii... de,, piperul negru'' nu imi plac parfumurile asa intepatoare (indiferent ca e pentru EL) acum ce sa zic. nu stiu daca il voi mai achizitiona sau nu oricum eu il voi la (Cred) din of de rper. la 45 lei. sper ca am putut sa te ajut, macar putin
Pa-pa:*

| NickiMinaj a răspuns:

Nu. daca vrei ceva bun, ia lacoste- challenge.

| SteauaNordului a răspuns:

E un parfum scump si prost.
mai bine iei de pe aoro un armani code sau bvl soir, e mai finut, cumperi unul mai mic gen 50 ml, dai un ban in plus dar cumoeri ceva de calitate.
eu asa zic happy
sa-ti traiasca

| byabyaby a răspuns:

Evident cand aud de Lacroix ma gandesc la un parfum bun a fost pagina parfumata ca parfumu asta pentru el si au mirosea... orkm il adorwinkingda nu face prostia sa iei apa de toaleta ia apa de parfumwinking

| byabyaby a răspuns:

Lacoste- challenge da intr-adevar este si el bun dar armani code si blv este pfff nu il sufar miroase intepator si orkm se duk ft repede acestea dapoi 50 ml...2 saptamani te tine unul la 50 ml ...si sa stii ca te-ai orientat bine ca lacroix pentru ca christian lacroix are niste parfumuri bune care miros superb armani code dolce cabana blv sunt super scumpe spray la armani era 30 lei dapoi parfum 300 de lei si barem nu miroase frumos

orkm trebuie ta daca te iei dp taranka asta care nu are gusturi si nu stie ca e bun
alegerea tawinking

| mga94 a răspuns:

Este un parfum f f f bun, toate fetele il plac tongue si tine si mult,il recomand, si nu te lua dupa ceilalti, dai banii degeaba pe lacoste si alte firme cunoscute este la fel de bun sau chiar mai bun.

| mga94 a răspuns:

Miroase foarte frumos,toate fetele il adora,din propria experienta,il recomand! mai bun ca cele cunoscute, pentru ca este mai tare, adica pentru barbati nu este dulce!