| Ryss a întrebat:

Ce părere aveți despre parfumul Coco Cannel Noir?
L-ați încercat? Miroase bine?

Aștept cât mai multe răspunsuri.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cel mai bun parfum de la Channel ramane ala Mademoiselle, asta cred ca e nitel cam tare, dara se pare ca merge, desi pretu e destul de mare.Eu personal care nu prea ma dau cu parfumuri, cand ies prin mall folosesc de la aia laughing cai de dama cai de barbati eu dau pe haine laughing dara asa din ce vazui ca vorbesc femeile acolo unele ziceau cai cam strong, dara la unele place la altele mai putin.Cel mai echilibrat si mai vandut si mai apreciat ramane ala ce am zis.Nu ma pricep la pafumuri dar aud la femei, mai citesc reviewuri si na pana la urma fiecare cu cei place.Vad asta costa acu 130$ ca si Mademoiselle, bine vorbesc de ala mare.
Mie si multora daca e doara dupa cum apare un parfum, dupa cum miroase numa, fara sa luam in calcul durata, deci cel mai cel parfum ar fi Abercrombie&Fitch si anume FIERCE ala nu stiu dupa mine si cativa cunoscuti n-are rival laughing doara ca tine asa f putin, se duce cum se zice ca vantu.Magazazinele lor is parfumate cu acest parfum si hainele la fel laughing in magazine ard parfumul asta au ceva aparate speciale si ard, simti magazinu dupa miros, ca esti in apropierea lui laughing Chestia e ca nu tine prea mult si este pentru barbati, dara toate femeile il apreciaza, iar magazinu da cu el pe toate hainele de dama sau barbati laughing

| Katoky a răspuns:

Bună!
Dupa părerea mea are un recipient frumos, parfumul e intens şi îşi face bine treaba, doar că mirosul lui e mult prea comun. Chiar dacă l-am folosit pentru prima dată nu am rămas prea impresionată de miros. Şi nu prea defineşte bine Chanel, nu are nota aceea de wow cum mă aşteptam.
Te pup!

| Unici a răspuns:

Salut! A avut o prietena si acest parfum a incantat-o. Dupa ce spunea, il recomanda.