| AndreeaZM a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul avon femme? Persista? Miroase fain?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie imi place si cum miroase si cat persista, sper sa iti placa si tie

| OnuOnulică a răspuns:

Da, miroase frumos dar nu persistă mult.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Femme" este "Eau de Parfum"(apă de parfum), deci destul de rezistentă!
Dacă era "Eau de Toilette" (apă de toaletă) nu era atat de rezistentă pe piele/îmbrăcăminte (depinde unde pulverizezi).
Dacă miroase frumos? Tu știi! Dacă ție îți place, înseamnă că e bun! Știi cum se spune, gusturile diferă.
De obicei, parfumurile de la Avon sunt minunate!

| dragodana a răspuns:

Salut! Mie mi se pare ca miroase a Impulse Spice(de pe vremea Spice Girls).Mie imi place, dar ca orice parfum Avon, nu tine prea mult.Nu este recomandat sa dai cu parfum/apa de parfum/apa de toaleta pe haine pentru ca pateaza(nu conteaza firma).
Apropo, sa nu faci prostia sa-ti iei Avon Premiere Luxe(cred ca asa se cheama).S-a dat o prietena cu el si am crezut ca am facut diabet.Asa e de dulce.
Acum depinde de gusturi.In general catalogurile au pagina parfumata.