| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul eaudemoiselle de la ghivenchy?

2 răspunsuri:
| edith_8738 a răspuns:

Parfumurile de le Givenchy fac toti banii.Sunt foarte bune si sunt pentru toate gusturile, as zice eu. eaudemoiselle este... celest! cel putin asta este parerea mea.iti da o nota de mister si eleganta. oricum, daca eu spun ca e celest, asta nu inseamna ca este si pentru tine.

pa scumpa mona! o zi minunata

| 0Nyteshade a răspuns:

Nu l-am incercat dar am incredere in cele de la Givenchy, folosesc de un an "Ange ou demon" (Inger si demon) si ma impac foarte bine cu el.