| MissyDevil a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Infinite Moment?

Răspuns Câştigător
| Cudeea a răspuns:

Dupa opinia mea, miroase bine, insa nu cred ca este bine sa te lasi pe mana altora la parfumuri. Aici gusturile difera, unii poate adora un parfum pe care tu il detesti. asa ca cel mai bine este sa mergi la un magazin si sa iti iei o mostra. happy

2 răspunsuri:
| AlternoGirl a răspuns:

E un parfum bun, rezista destul pe piele. Dar de miros, mie-mi place, dar nu stiu daca avem aceleasi gusturi. Nu mi se pare foarte dulce, tocmai bun big grin

| xBya a răspuns:

Niciuna ca nu-l stiu, dar de tine am reusit sa-mi fac o parere. Cat de idiot sa fi sa iti iei un parfum in functie de parerile altora?