| ForbiddenDreams a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul VERSUS de la Versace? tine mirosul sau dupa 30 de minute miroase doar daca bagi nasu'?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Daca e adevarat, nu fake normal ca tine cateva ore, chiar o seara intreaga.

| ForbiddenDreams explică (pentru BiuL):

Tine? adica daca stai la o distanta normala, de aproximativ jumatate de metru sau mai mult miroase? sau numai daca te bagi in sufletul omului? laughing

| BiuL a răspuns (pentru ForbiddenDreams):

ŢINE. Efectul oricarui parfum care este de calitate va dura cateva ore bune, iar de la ce distanta se simte, conteaza de cantitatea care o aplici nu de marca. Evident ca daca iti torni jumatate de sticla pe tine, te simte si ala care sta la 5 metri de tine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o prietena de-a mea, e un parfum unisex parca, dar oricum miroase si 3/4 ore dar mai mult tine pe piele decat pe haine