| Razvan1102 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile de pe Aoro, isi merita banii? Am vazut multe comentarii negative despre parfumurile lor gen " nu sunt originale; nu persista mirosu; am primit o sticla cu apa chioara etc. "
astept cateva pareri de la cineva care a cumparat parfumuri de la ei.

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Mai bine cumpara d&p, sunt parfumuri toate firmele bune gen (chanel, dior versace etc), miros identic ca originalu si persista, eu sunt fanul lor, singura chestie aiurea este sticla care nu e la fel, dar crede-ma ca miros ca originlele, incearca si ai sa te convingi

| Lory_1630 a răspuns:

Eu zis ca sunt bune.Au un miros placut si merita banii.

| Alexandru98 a răspuns:

Mai bine cumpără de la Avon
merită toși banii
ți-o garantez