| Mirela0876 a întrebat:

Ce părere aveți despre părul drept la fete? Par drept sau ondulat

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păr drept că pe ăla îl poți ondula, că să îl îndrepți pe cel ondulat e mai greu.

| Andreeush a răspuns:

Nu e tot păr sau ce?
De ce ar conta care e diferența?

| Ineys a răspuns:

Ondulat pe-o parte, drept pe-o parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important : parul sa fie drept pe cap. Nu pe maini, pe picioare si pe piept.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Cat timp nu e cheala de la alopecie si parul e asezat pe un cap dotat cu un creier perfect functionabil, ar trebui sa nu conteze.

| AllexXtreme a răspuns:

Par drept e mai frumos!

| Andry080 a răspuns:

Difera de forma fetei. Incearca-le le amândouă și poarta-l mai mult pe cel care ti se pare ca iti arata fata mai frumoasa. Dar, daca tu ai părul drept, iti recomand sa nu îl ondulezi zilnic, se va deteriora, acelasi lucru e valabil si in cazul părului creț.