| Aburycky a întrebat:

Cum va place sa aveti parul. drept sau ondulat?

19 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ondulat happy, findca oricat m-as stradui tot n-as reusi sa mi-l fac drept. sad
Tu?

| HappyCandy a răspuns:

Deepinde pe ce fata

| missbee a răspuns:

Depinde de starea de spirit. Azi ondulat. ^_^

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Eu am parul ondulat si nu spun ca nu imi place, dar uneori imi dorsc sa il am si eu drept(nu este la fel de pretentios ca cel ondulat).
Totusi, pe o parte imi place si ondulat.
Sper ca am ajutat:*

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ondulat e mai dragut big grin

| Biu a răspuns:

De cele mai multe ori DREPT.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Drept si doar vreo 2-3 suvite ondulate prin spate. sau una in fata

| Inna65 a răspuns:

Eu am parul drept si as vrea sa il am ondulat...dar am auzit la unele fete care au parul ondulat sa il aibe dreptlaughing

| xAlexis a răspuns:

Cica se poarta acum parul drept dar mie imi place ondulat.

| Cåpåċεl a răspuns:

Dreeeeeeeptlove strucklove strucklove strucklove struck

| giuly a răspuns:

Chel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador parul cret, foarte ondulat, si sa fie blond.ma topesc doar cand vad o fata astfelhappy

| katherine585 a răspuns:

Drept...logic.doar nu vrei apoi sa imi zica ceilalti ca sunt un pudel.asa ca la parul drept nu au ce commm si le inchid gura

| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Drept. fundita?! puppy dog eyes

| larisuk_8791 a răspuns:

Buna! fetele care au parul drept il vor ondulat.cele care il au ondulat il vor drept. avand in vedere ca parul meu e ondulat mi-as dori sa fie cat mai drept... fundita? te rogg!

| Aburycky explică:

Eu il am ondulat... uneori PREA ondulat sad. pana acum ceva vreme imi placea desi il vroiam si drept.insa acum nu-mi mai sta de nicio culoare si mi s-a luat sa-l tot port desfacut ca in altfel nu mai stiu cum.sau sta urat.deci acum il vreau drept crying

| caty_3663 a răspuns:

Eu am parul drept uneori as vrea sa il am ondulat dar de cele mai maulte ori nu.

| Cluddy a răspuns:

Drept love struck

| Andrutssa_2295 a răspuns:

Imi place mai mult drept. love struck
Ondulat mi-l fac doar cand merg la nunti, botezuri etc