| TheVampireDiaries01 a întrebat:

Ce parere aveti despre parul facut permanent drept?

10 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Eu am avut bretonul facut permanent drept si daca il lasam singur sa se usuce tot se ondula, trebuia sa il fac cu peria mereu. Dar daca nu ar afecta asa tare parul, mi-as face pe tot capul. :d

| mona a răspuns:

Nu prea buna

| Bratzz a răspuns:

Nu nu este o idee buna. Cunosc pe cineva care si-l facea la coafor si arata nespalat, iar cand mergea sa i-l indrepte ii cadea foarte mult par ceea ce i-a rarit podoaba capilara. Nu iti recomand. dar daca vrei parul drept uite ce fac eu: il spal, apoi il dau cu balsam si il piaptan in timp ce balsamul e pe par, dupa ce-l clatesc il usuc cu un feon si cu o perie. Si imi sta drept happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu parerea sa! Eu prefer buclele, pentru ca parul il poti indrepta oricand.
Depinde si cum iti sta mai bine.
Dar cel mai important e sa iti placa tie!happy

| jessikz0r a răspuns:

O prietena a incercat si i-a ars parul, arata foarte urat dupa aceea, a trebuit sa se tunda happy

| kx123 a răspuns:

Eu sunt contra. Iti strica mult parul, il arde, si va pica foarte mult. sa nu incerci.

| iulyan_9096 a răspuns:

Mi se pare o idee buna.

| Anișoara963 a răspuns:

e frumos nu am ce spune, insa iti dauneaza ft mult parului, el se usuca mai repede, mai greu iti creste si trebuie sa pleci mai des la coafor pentru ati taia capetele uscate ale parului.

| Concu_Denisa_1975 a răspuns:

Mi se pare o idee bunawinking

| CocoDachy a răspuns:

Sincer mi-ar placea sa mi-l fac si eu. adica eu cred ca e superlove struck