| Aηηy a întrebat:

Ce parere aveti despre permanent ondulat / drept? care ar fi mai potrivit... sunt tunsa in scari, parul trece de umeri, breton pe o parte, satena. dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Runa100 a răspuns:

Eu una zic ca ondulat pentru ca daca e asa lung ti-ar sta chiar cute xD. Mi te imaginez cu parul ondulat ca si iti sta bine. plus ca satenelor le sta mai bine cu parul ondulat decat blondelor (parerea mea, eu oricum sunt tunsa in scarite si cu suvite naturale...In orice caz ...bafta in a lua o decizie.

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Eu zic ca mai bine iti lasi parul tau natural si in functie de necesitati il mai indrepti/ ondulezi etc. Nu are rost sa-i faci permanent, pentru ca il strici...

| Eu4EverX a răspuns:

Eu zic ca parul drept :X

| mrrry a răspuns:

Eu cred ca pentru parul tau ar merge permanent drept.
Dar nu te as sfatui sa faci asta iti strici parul`straight face dk tot vrei din cand in cand o schimbare indrepta-l cu placa d la o pr sau cu ondulatoru` onduleazahappy

| never2say4never a răspuns:

Trebuie sa tii cont de forma fetei! Daca ai fata patrata sau ovala poti sa ti-l faci ondulat caci ti-ar sta chiar bine, dar daca ai fata subtire fa-l drept caci te avantajeaza