| R100 a întrebat:

Ce parere aveti despre parul vopsit degrade?!

23 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu imi place.

| strawberry03 a răspuns:

Imi place foarte mult!love struck Jessy J si-a facut parul asa, si ii sta minunat!:X

Răspuns utilizator avertizat
| luliluli a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres try this :D

Răspuns utilizator avertizat
| R100 explică (pentru Oriflamediscountsuper):

Da, da. Spre varfuri vreau doar. Eu am culoare naturala f frumoasa bate spre un blond si fiind si tenul inchis imi sta ok. M-ar tenta o culoare putin deschisa la varfuri cu siguranta nu BLOND auriu. E prea mult pentru mine : )). Inainte de-a pleca la mare am sa merg la un salon si o sa imi fac. Sunt tare curioasa : ). Dar nu exista ceva sampon ca sa imi fac prima data pe varfuri sa vad cum e?!

| R100 explică (pentru CrazYGirl97):

Mersi, frumos si dragut si la obiect sfat! Chiar mi-a placut happy

Răspuns utilizator avertizat
| R100 explică (pentru Oriflamediscountsuper):

Vara frumoasa si tie! Sunt moarta am fost cu rolele de la 9 si deja sunt lesinata : )) deah planuri mari... nu chiar. Dar eu nu sunt bruneta sunt saten inchis la radacina si la varfuri un fel de blondin natural al meu si de aia imi place cum imi sta si as vrea sa evidentiez mai tare culoare de jos cu un ton mai deschis. Oricum am sa iti spun cand am sa ma fac! Abia astept sa vedem ce o sa fie : P

Răspuns utilizator avertizat
| R100 explică (pentru Oriflamediscountsuper):

Apoi bine zici ca o sa ma amuze... o sa rad singura 2 zile : )) No stres. Da normal ca suntem " dispe " sa facem, sa dregem ca doar e corpul nostru. Cate benefici avem noi care suntem cu un corp curat, natural si format frumos, moama moama : )). Chiar astazi mi-am tras niste pantaloni scurti ( decenti ) negri si am plecat pana la spitalul mare de langa mine la vizor, la operatii unde am vazut si o tumoare ffff mare undeva in jur de 4 kg si 3 ore de operatie fara inchidere. Chiar prima mea tumoare vazuta " life ". Deci se deschid usile pentru fetele dragute cu siguranta : ) ca daca am sta in casa si ne-am face pline de celulita e clar... Oricum, spor la alergat si nu te lasa niciodata de lucrurile ce te fac frumoasa, fizic cat si pentru psihicul tau. Vorba " mea " adevarata al naibi de mult : " UNDE NU-I CAP VAI DE PICIOARE ".

Răspuns utilizator avertizat
| R100 explică (pentru Oriflamediscountsuper):

Facultatea de medicina ma paste : P Niciodata nu spun niciodata dar e bine sa ma feresc sa fiu in postura de pacient/a. Ca sa dau ambitia tuturor sa faca la fel. Mai bine avem grija putin de noi ca sa nu nimerim pe maini putin bune.

Răspuns utilizator avertizat
| R100 explică (pentru Oriflamediscountsuper):

Tare drag imi este cum povestesti si ce sfaturi dai. Foarte explicite din direct incercate. De drag sa tot scrii si sa tot vorbesti cu tine. In seara asta incep, o sa ma tin pentru ca nu renunt asa usor. Ma gandeam eu ca nu poti sa trimiti mesaj, mai face asa site-ul. O seara faina si o sa iti mai scriu cu mare drag! Pa, pa. Si multumesc, foarte frumos pentru sfaturi.

| R100 explică (pentru R100):

Si *

Răspuns utilizator avertizat
| R100 explică:

Mi-ai *

Răspuns utilizator avertizat