| Emiiicrazy a întrebat:

Ce parere aveti de parul vopsit? Ce parere aveti de tricourile care se lasa.De la ce varsta ati inceput voi sa va machiati? Asta e intrebare pentru fete! Funda pentru cel care e sincer!

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Pai, de pe la 14 pana pe la 20 de ani nu am avut parul natural deloc, mereu ma vopseam, am avut si roz si albastru, mov, rosu, blond, negru albastrui, in fine intelegi tu ideealaughing
imi place parul vopsit, desi in ultimii 3 ani nu imi mai place vopsit, imi place natural, desi na daca vad la cineva pe strada o culoare misto, evident ca imi placelaughing dar parul meu nu am intentie sa il mai vopsesc prea curandlaughing
machiaj pe la 14-15 ani am inceput credlaughing si na, eram varza, cand ma uit la poe si vad ce machiaj de emo imi trageam, cu mult creion negrulaughing) omglaughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana2505 a răspuns:

Nu sunt nici pro nici contra parului vopsit insa sunt de parere ca e mai bine sa-l vopesti dupa 18 19 ani.
Hmmm in legatura cu machiajul, nu pot sa spun ca ma machiez excesiv.Cel mai des folosesc mascara si un lip gloss. Fardul il utilizez foarte rar, doar cand mai ies undeva cu prietenul sau ma duc la ziua cuiva.Cred ca prin clasa a 7a a 8a am inceput sa ma ''machiez''

| alice25 a răspuns:

Sincer, nu sunt nici pro, nici contra parului vopsit.Nu am nicio problema cu vopsitul parului, insa nu in exces, de exemplu: decolorezi parul, apoi il vopsesti, iar il vopsesti la ceva timp si pe langa toate astea sa il si mai intinzi si sa nu folosesti nicio masca sunt impotriva.In privinta tricourilor nu inteleg ce vrei sa spui, iar in legatura cu machiajul cred ca de pe la 12 ani ma machez dar nu in exces, ma machez mai mult in weekend, dar nu mereu.