| Pitic a întrebat:

As vrea sa imi vopses parul, un degrade am parul saten deschis, si este foarte lung, as vrea totusi un degrade un blond la varfuri. nu m-am mai vopsit pana acum, as vrea sa stiu daca ar trebui sa decolorez parul mai intai sau trebuie sa il vopsesc pe tot sau doar de la jumate

1 răspuns:
| User2 a răspuns:

Daca vrei sa iti iasa o culoare cat mai apropiata ca cea de pe cutie da.Mai intai ai putea incerca pe varfuri cu vopseaua sa vezi daca iti place.