| Farcas a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Balea? Se gasesc in Carrefour la Dm.sunt produse din germania.am auzit ca sunt f bune, eu folosesc sampoane, balsame, creme, geluri de dus, creme de maini, etc, multe. Dar nu stiu ce sa zic de calitate deoarece preturile sunt mici, pentru niste produse,, bune,, mici in sensul ca un sampon e in jur de 4 lei, balsam la fel, gel de dus 5.

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Inchipuieti ca nu sint produse de marca, doar patentul este, in rest cu siguranta calitatea este 0, sincer sa-ti spun mici nu am auzit de aceasta marca, dar cu siguranta iti zic ca nu pot fi asa de bune.

| Lory_2572 a răspuns:

Eu nu m-as increde prea tare in ele...acum depinde de la om la om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este balsamele? ca sa ma exprim ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei...eu am folosit un gel de dus balea cu aroma de cafea.nu mai folosisem pana atunci... mi l-a cumparat o prietena...la inceput mi s-a parut ca miroase prea tare... dar pe piele se simtea altfel...am fost multumita de el...nu ma manca pielea dupa si o aveam fina... tin sa precizez ca sunt fan dove.sau nivea...pe viitor vreau sa incerc si alte arome de la balea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gama foarte buna si accesibila. Pt. Mlm- daca nu ai incercat nu comenta aiurea, eu am folosit si folosesc gama balea si sunt foarte multumita. De la sampon la argila pentru fata, lotiuni si geluri de dus totul e de nota 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cititi peste tot pe net despre produsele de la dm in general. aici am gasit cateva review-uri scrise de fete care au testat produsele http://reviews.katrina.ro/tag/dm vad ca sunt doar cuvinte de lauda la adresa lor. am si eu vreo doua si urmeaza sa imi mai iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castiga 5 produse de la Balea pana la 1 decembrie http://reviews.katrina.ro/concurs-aniversar-castiga-5-produse-de-la-dm.html

| anna_5678 a răspuns:

Sincer eu am foslosit mai multe produse din gama balea, le am luat din germania.Sunt foarte multumita de ele sunt super ok.

| diditza a răspuns:

Am primit si eu d la o prietena sampon balea contra caderii parului. si am fost f f f multumita de el, aproape nu mai cadea deloc si imi dadea si volum parului. mi-a placut mult samponul chiar daca e ieftin.