| CookieMonsterRawr a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la avone[ ma refer la sampoane si balsame de par]? Unii spun ca sunt foarte bune, in schimb altii cred ca pot cauza matreata. Voi ati folosit vreodata sampoane de la avon? Ce parere aveti. Dau fundoibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Eu folosesc produse de la avon si sampon si balsam si multe altele sunt multumita nu am facut niciodata matreata de la ele, folosesc si produse pentru ten si alte alea, daca vrei sa le folosesti eu ti le recomand sunt bune:*

2 răspunsuri:
| alinutza_1073 a răspuns:

Da am folosit sh sunt foarte bune nu fac matreata asa cum spun alti.

| CookieMonsterRawr explică:

Hopa. Am gresit la intrebare. AVON. Scuzati-ma blushing