| KaRioKa a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Kiabi? sunt bune merita?

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Roxyykutz tu poti sa te imbraci de la firma, ce ne pasa noua?! poate nu toti au bani ca tine si nu te mai lauda! sunt de calitate hainele.Eu am un tricou de asta-iarna si este inca bun, nu s-a decolorat de loc si am dat pe el 20 lei! nu conteaza mereu pretul! un tricou de la zara s-a decusut in prima saptamana si a costat peste 50 lei.Sunt haine foarte frumoase chiar mai frumoase decat la mall,si ca sa stii domnisoara,,snobism roxuukutz" in mall-ul de la bucuresti este magazinul kiabi,asa ca taci din gura! Deci, sa revenim la subiect, la kiabi sunt haine foarte frumoase pentru toate varstele si nu sunt foarte scumpe; Funda? plss puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Triunghi a răspuns:

Sunt suuuper! Calitate, model, pret... Merita

| Rooxxana a răspuns:

Mie una nu.mi plk hainele din kiabi in primul rand kiabi nu e firma e ca un fel de taraba.Eu una ma imbrac d firma din mall nu din kiabi.(asta e parerea meah)pup:*

| nathalie_4280 a răspuns:

La Kiabi exista produse de calitate proasta, incredibil de ieftine si deloc frumoase, dar si articole grozave, excelente, frumoase, de calitate, dar care au preturi ridicol de mari. Eu nu iti propun sa il vizitezi happy