| any_3631 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de par de la oriflame?

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Sunt foarte bune produsele

| CristinaCristi a răspuns:

Sunt f bune

| DeniiiD a răspuns:

Dupa parerea mea sunt mai bune decat cele de la Avon. Eu frecventez un salon de frumusete unde lucreaza o fina de-a mea ca si coafeza si intotdeauna ma spala pe cap cu sampoane de la oriflame ( salonul fiind condus de una din directoarele de la oriflame (din Oradea)) si de obicei o saptamana nu trebuie sa ma mai spal pe cap fiindca nu mi se unge aproape de loc happy... tu faci cum vrei, asta e doar parerea mea

| anonima10 a răspuns:

Nu sunt cine stie ce chiar daca au oferte bune.Mai ales Samponul de la Advance Tehniques ala nu-i mai nimic de capul lui din punctul meu de vedere.

| simooo a răspuns:

Mama este reprezentant la diferite firme de cosmetice. Asa ca am intrebat-o si mi-a zis ca mai bine sa nu le folosesti. Nu sunt foarte bune. Ti-as recomanda sa iti iei de la farmacie. Acelea sunt foarte bunewinking