| alina01nicoleta a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele oriflame?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general am o parere cat se poate de buna

| BiuL a răspuns:

Eu nu-s fana sincer. Nu prea am avut produsele de la ei.

| DeepInDarkness a răspuns:

Unele sunt bune, dar altele nu...eu prefer flormar sau farmasi.

| Katoky a răspuns:

Iti zic din propria experienta mie imi fac bine matusa mea este reprezentanta si imi da si mie dar depinde de creme ca la uni le ies bube pe ten mie nu pielea e cate odata mai sensibila
funda?

| alina01nicoleta explică (pentru Katoky):

Nu suport sa se roage cineva de mine, deci toti cei care cer funda nu vor primii nici1data de la mine

| Ella27 a răspuns:

Pai sunt foarte bune. am si eulove struck

| AlexiaMaria87 a răspuns:

Sincer, mie imi plac mult si iti zic asta din propria experienta!

| BuffPoc a răspuns:

Am o parere buna despre produsele lorwinking Te sfatuiesc sa le incerciwinking.Mai ales cand apare in brosura sa iti cumperi batonul 2 in 1,, pure nature".Eu il am si mi se pare foarte bun(e pentru cosuri).