| jolidon a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele elf? www.eyeslipsface.com.ro
ati cumparat? sunt bune produsele?

Răspuns Câştigător
| xsandra a răspuns:

Produsele elf sunt foarte cunoscute in America... Daca te uiti pe youtube la tutoriale facute de fete din America o sa observi ca dupa MAC(care este cea mai buna) cea mai folosita marca este elf.Am si eu cateva produse de acolo si sunt foarte foarte bune.Incearca-le cu increderetongue

3 răspunsuri:
| Jello a răspuns:

Sinceră să fiu nu am auzit de această firmă!happy
Deci dacă nu am auzit de această firmă cred că produsele nu sunt asa de bune!:*
Întreabă un reprezentant sau un prieten!:*
Eu sunt reprezentantă avon si nu am auzit de această firmă!:-x
Sper că te-am ajutat!^^
Pa pa!:*

| darielle a răspuns:

Pai produsele acestea sunt foarte cunoscute in America.
Am auzit de la cineva ca si-a cumparat un produs de acolo si ca era foarte bun.Parca era un fard de obraz si intr-adevar era bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am.
n-am auzit de astiahee hee