| tucaiuly a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele si afacerea Fm Group?
www.fmshop.shopmania.biz
www.parfumfm.ro

6 răspunsuri:
| claudiarebecca a răspuns:

Mi s-au parut faine parfumurile. acum insa sunt la Metropolitan, parfumurile au aceeasi calitate excelenta si preturile sunt chiar mai mici - in plus, sistemul acordarii de bonusuri mi se pare mult mai potrivit pe timp de criza decat cel de la FM

www. superafacere.webs.com pentru mai multe detalii privind veniturile si produsele

| claudiarebecca a răspuns:

Salut! cu reteaua ai pecit-o un pic: ai luat in sus la FM si in jos la Metropolitans. Am fost in Oriflame si in Amway, am facut pana in 15 % deci am idee ce inseamna retelele de 21 %, pentru ca Oriflame si MAway sunt identice cu FM. Pana la urma cred ca tien de alegerea personala si de ceea ce ni se potriveste fiecaruia. parerea mea happy

| tucaiuly explică:

Imi place si Metropolitan, am o prietena care e distribuitor si cunosc produsele si cum poti sa faci bani, dar hai sa facem o paralela daca imi permiti:
Metropolitan: comanda minima 133/100 lei - FM GROUP: comanda minima:0 lei; Metropolitan:25%discount- FM GROUP:40% discount; Sistemul de creare a retelei e diferit; pot spune ca sunt chiar invers: retea Metropolitan: castigi pana la 0, 62% daca aduci oameni in sistem - retea Fm Group: castigi pana la 21% si peste 21% daca aduci oameni in sistem.

| tucaiuly explică:

Corect, ai dreptatewinking, dar nu am inteles ce vrei sa spui de retea.

| mirelaD a răspuns:

Sunt foarte bune calitativ, eu am luat un parfum de pe www.parfumuri.ieftinedetot.ro

| Stefan_Dina_1962 a răspuns:

Sunt produse dintre cele mai bune