| ancutzika27 a întrebat:

Ce parere aveti despre sacourile pentru fete si cu ce merg combinate?

Răspuns Câştigător
| TraaLaa a răspuns:

Cu de toate,maieuri,rochite,fustite mini,mai lungi,blugi skinny sau evazati,pantaloni evazati din alt material
nu prea stiu ce sa zic de pantalonii harem,depinde cum arata...(spre exemplu eu nu-i sufar paia inflorati)
in orice caz, daca tie iti place asta e important si daca tii cont si de cateva reguli, e ok:d
http://fashionourvoice.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| eleena a răspuns:

Eu una porthappy
Poti sa.ti pui niste blugi draguti happy
Daca vrei niste botine.sau daca nu e ok si cu niste balerini draguti happy
Un tricou thinking
Acum ce gusturi ai tuhappy
Oricum merg big grin

| Dιєиυтzα a răspuns:

Da, am o parere buna. Se pot purta de obicei cu tricourile gri, albastru inchis, verde inchis, cu niste blugi lungi. Oricum, acum depinde de gustul tau, tu te imbraci cum vrei tu.

| Izaaaaq a răspuns:

Cu tricourile de culori mai inchise, de bluze tot cu culori mai inchise.