| anonim_4396 a întrebat:

Sacourile din catifea merg la rochite?happy fundita.

Răspuns Câştigător
| dampel a răspuns:

Depinde de rochie si de culori.de exemplu un sacou nu merge la o rochie lunga pana in pamant ...De obiceu merg la cele de la genunchi insus si sacoul sa fie maxim pana la solduri de lung.si culorile conteaza de exemplu nu merge un sacou roz la o rochie rosie... sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Da,dar depinde de rochie. Daca rochia este lunga, nu prea.Merg cu rochitele pana la genunchi sau un pic mai lungi.

| 0PopaPorno a răspuns:

Da,merg. Dar ar fi mai dragut daca ar fi sacouri din alea mai scurte, sub sani.

| Konica a răspuns (pentru 0PopaPorno):

Depinde ce rochie. Daca e rochie de dantela nu merge sacou de catifea. Dar in general merge.

| Krosa a răspuns:

Depinde de rochie, dar merg.

| jwrules a răspuns:

Buna...sigur ca merg, asta e noua moda.ma pricet foarte bine la moda.deci ma pricep.de asemenea, merg foarte bine si:cardiganuri(http://www.google.ro/......tp?/imgres simple(http://www.google.ro/......tp?/search incredere, merg foarte bine! succes! bafta!:)funda te rog:)

| anonimatusalexa a răspuns:

Da,un sacou mai scurt cu maneci scurte sau trei sferturi, dar depinde de rochitahappy