| littlebluebutterfly a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Pantene Pro-V Aqua Light?

6 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

E super bun, dar pana acum am folosit doar mostre primite pe la cinema city... acum il caut in magazine si nu prea il gasesc.

| BiuL a răspuns:

E bun insa sensul ca imi faci parul stralucitor, matasos si moale, dar desi e "aqua light" mie imi incarca parul, insa balsamul din aceasta gama e de nota 10.

| YunaFFX a răspuns:

Am incercat tot felul de sampoane (Head&Shoulders-ok pentru matreata si atat, Nivea-incurca parul, Garnier-mi se ingrasa destul de repede de la el) pana am dat de Pantene Pro-V Aqua Light. Senzatia de par curat este de durata, nu mi se mai ingrasa asa de rau, de matreata nici nu se pune problema si lasa parul fin si matasos. Il recomand cu caldura.

| GuessWhoIAm a răspuns:

Cel mai bun sampon e head and sholders

| alinutza_7174 a răspuns:

Este foarte bun.Eu il folosesc si folsesc si balsamul la fel.Imi lasa parul foarte moale si delicat.

| GFelicia8 a răspuns:

Este foarte bun, cu siguranta, eu tot il foloseschappy