| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Pantene Oil Therapy? happy si despre uleiul de masline pentru par? Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sampoanele Pantene in general sunt bune deci banuiesc ca si acesta. Uleiul de masline l-am folosit pe unghii si piele si a facut minuni, insa daca aplici pe par sa ai grija sa nu pui la radacini ca sa nu ti se unga parul.

| LoloSkate a răspuns:

Samponul este super bun, serios. Am fist chiar uimit cand l-am folosit. Nu credeam ca imi va lasa,, pletele" asa fine laughing)...si de ulei. Nu stiu exact.Mama foloseste mereu, deci presupun ca e bun daca doar din ala foloseste. happy