| dydy_1756 a întrebat:

Foloseste cineva samponul Pantene ProV? Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu zic ca mai bine sa il incerci sa vezi cum e happy
Pentru ca depinde foarte mult de parul fiecaruiawinkingLa unii este bun la altii nu big grin
De exemplu eu l-am folosit si a foast chiar foarte bunbig grin

11 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Eu mai folosesc din cand in cand si imi place. Sunt si mai bune mastile si balsamurile de par happy

| JeSa a răspuns:

Acceptabil!, depinde de tipul de par; eu. de exemplu nu-l pot folosi, dar pe cand "x" sau "y" happyse pot folosi de "Pantene ProV"tongue...

| miauu a răspuns:

Am folosit
faceam matreata de la el

| dragalasica a răspuns:

Eu cred ca e bun fata de aaltele...

| Manele Man a răspuns:

Si mie mi-a aparut matreata de la samponul Pantene

| perceive a răspuns:

Eu am parul gras si l-am cumparat pentru ca mi-a fost recomandat, dar mi la ingrasat mai rau, oricum, tot la cos a ajuns. variaza de la par la par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am incercat dar pot sa spun ca nu mi-a priit deloc dar depinde si ce fel de par ai. De exemlpu eu am firul parului foarte gros si foarte greu de coafat si ma multumesc cu samponul "Vichi anti matreata"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samponul pantene e bun la fel ca si clear dar acum depinde de parul fiecaruia... eu le-am folosit pe aman2 si sunt super bune. incearcale si tu si vezi.acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc sampon si balsam panten si sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori se folseste samponul pantene

| simona19 a răspuns:

Eu folosesc sampon si balsam Pantene si sunt foarte bune, cel putin pentru mine... Acum depinde de tipul de par...