| afrodita3333 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul asta? http://www.parfumuriieftine.ro
Oare sunt originale parfumurile?

2 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Decat sa regret si sa cumperi niste parfumuri cu miros de canal mai bine nu. Cauta cataloguri Avon sau ceva de genul sa du-te in magazine si testeaza. Numai bine!

| oanalovee a răspuns:

Buna nu sunt orginale scrie si in descriere! Eu am cumparat de pe site un parfum lancome la vie est belle si un lacoste estential pentru. sotul meu si sunt foarte multumita de ele si chiar am recomandat site ul la o prietena! Sper ca am fost de folos